Güvenlik Sistemleri

Palandöken Erzurum Güvenlik Sistemleri

ONARIM

Erzurum Çilingir Güvenlik Sistemleri

PALANDÖKEN

Kale ve Desi Alarm ile evinizi hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı önlem alabilirsiniz. Alarm sistemi müşterilerin isteğine göre kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir.

Kablolu Alarm Sistemleri Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü hariç, siren, tuş takımı paneline kablolar yardımıyla bağlanmaktadır. Kablolusuz Alarm Sistemleri Kablosuz alarm sisteminde mantetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir.

Genellikle estetik kaygısı olan müşterilerimiz tarafından tercih edilmelidir Çilingir Güvenlik Sistemleri, evinizi hırsızlık gibi potansiyel tehditlere karşı korumak için bir dizi seçenek sunar. İçinizin rahat etmesi için etkin bir güvenlik çözümü sunan Kale ve Desi Alarm, popüler seçeneklerimizden biridir.

Bir alarm sistemi kurmaya gelince, her müşterinin farklı gereksinimleri olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle hem kablolu hem de kablosuz alarm sistemlerinin esnekliğini sunuyoruz. Kablolu alarm sistemimiz ile siren, manyetik kontak ve hareket dedektörü ile birlikte kablolar aracılığıyla keypad paneline bağlanır. Bu, güvenli ve güvenilir bir bağlantı sağlayarak sistemdeki herhangi bir kesinti riskini en aza indirir.

 

Kablosuz alarm sistemimiz ise kablo ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Manyetik kontak ve hareket dedektörünün herhangi bir kablolama gerektirmeden kolayca alarm panosuna bağlanabilmesi estetik kaygısı olan müşteriler için uygun bir seçenektir. Bu kablosuz kurulum, güvenlik özelliklerinden ödün vermeden temiz ve sorunsuz bir kurulum sağlar.

İster kablolu ister kablosuz sistemi seçin, her iki seçenek de evinizi korumak için sağlam güvenlik önlemleri sunar. Alarm sistemi yetkisiz girişleri tespit edecek şekilde tasarlanmıştır.

Mutlu ve memnun müşterilerimize katılın

ERZURUM PALANDÖKEN ÇİLİNGİR

ERZURUM

palandöken

Adnan Menderes, 12 Mart cad.
60. Sok. No:45

Erzurum