Hakkımızda

Palandöken Elektronik & Anahtar

LockSmith

ANAHTAR VE ELEKTRONİK

PALANDÖKEN

Doğru bir çilingir hizmet seçiminin adresi, bizim için mutlu müşteri işimizin sürekliliği açısından son derece önemlidir. İşinde saygı ve özenle davranmayı ön planda tutmak bizim için olmaz ise olmazlardandır. 

Uzun yıllardan beri süre gelen bir çilingir hizmeti  veren Palandöken Anahtar ve Elektronik için müşteri tutmak ve onu memnun etmek para kazanmadan önce gelir, Doğru bir çilingir almak için doğru yerdesiniz. 

1992 yılından itibaren anahtarcılık alanında müşterilerimize hizmet vermekle birlikte günümüze kadar anahatar ve çilingir hizmetlerimizde işimizi hep bir ileri boyuta taşıyarak, günümüz teknolojisiyle entegre olarak çalıştık.

Bu gün geldiğimiz noktada Immobilizer(çipli) özellikli oto anahtarları, kumandalarının çoğaltılması işlemlerini tamamen profesyonel cihazlarla yapabilmekteyiz.Ev iş ofis ve apartman giriş kapılarını parmak izli kart ve şifreli manyetik kilitlerle değiştirerek siz müşterilerimizin hizmetindeyiz

Ev, apartman, iş yeri ve ofis kapılarınızı, parmak izi güvenlik sistemli veya şifreli manyetik kilit sistemleriyle değiştirerek mekanlarınızı daha güvenli hale getiriyoruz.

“Halı saha işletmecisiyim arkadaşları pazar günü gece saatlerinde çağırmama rağmen, fırsatcılık yapmadılar “

Adem Polat

mutlu müşteriler

Lütfen sizlerde yorum yazınız.

“Sürekli düzenli olarak hizmet alıyoruz işimiz gereği, biz yıllardır çalışıyoruz, tavsiye ederim”

Hande Şengel

“Personelleri saygılı ve halden anlayan kişiler, kendilerini tebrik ediyorum, fiyatlar hep makul”

Halit Durmaz

Mutlu ve memnun müşterilerimize katılın

ERZURUM ÇİLİNGİR

ERZURUM

palandöken

Adnan Menderes, 12 Mart cad.
60. Sok. No:45

Erzurum